День Головного Лікаря

Вельмишановні колеги!

Доводимо до вашого відома, що 05 жовтня 2017 року при проведенні 26-ї Міжнародної медичної виставки «Охорона здоров’я» відбудеться спеціалізований захід «День Головного Лікаря – 2017», в рамках якого відбудеться «З’їзд керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров’я – 2017» метою якого є обговорення поточного стану галузі охорони здоров’я, перспектив розвитку та обмін досвідом.

День главного врача

Всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МІНІІНВАЗИВНОЇ ХІРУРГІЇ»

Всеукраїнська науково-практична  конференція

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МІНІІНВАЗИВНОЇ ХІРУРГІЇ»

м. Київ 16-17 листопада  2017 р.

Перше інформаційне повідомлення

Вельмишановний колего!

      Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській  науково-практичній конференції з міжнародною участю: «Актуальні проблеми мініінвазивної хірургії», яка відбудеться 16-17 листопада  2017 р. у м. Києві. Організатором конференції є Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами (ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС).  Конференція включена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій  МОЗ та НАМН України на 2017 рік.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Артеріальні гіпертензії: терапевтичні, неврологічні та медико-соціальні аспекти профілактики і лікування»

27   квітня  2017 р. в м. Києві  в рамках VIII Міжнародного медичного форуму  «Інновації в медицині - здоров’я нації»  на базі виставкового центру КиївЕкспоПлаза    буде проведена  науково-практична конференція з міжнародною участю:   «Артеріальні гіпертензії: терапевтичні, неврологічні  та медико-соціальні аспекти профілактики і лікування», яка включена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій  МОЗ та НАМН України на 2017 рік. Організатором конференції є Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами (ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС).

Шаблоны Joomla с адаптивным макетом