ПОЛІТИКА ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

Журнал «Клінічна та профілактична медицина» дотримується політики відкритого доступу (Open Access), визнаючи пріоритетним вільне поширення наукової інформації та обмін знаннями задля глобального суспільного прогресу.

Усі статті розміщуються безстроково і безкоштовно відразу після виходу номера, що відповідає визначенню відкритого доступу від BOAI. Користувачі мають можливість вільно читати, завантажувати, копіювати та поширювати тексти з навчальною та науковою метою з обов’язковим зазначенням авторства та вихідних даних у журналі.

Повнотекстовий доступ в режимі реального часу до наукових статей журналу представлений на офіційному сайті журналу у розділі Архів.

Ліцензійна політика журналу сумісна з переважною більшістю політик відкритого доступу та архівування матеріалів.

Журнал «Клінічна та профілактична медицина» дотримується ліцензійних умов Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International Lisence (CC BY-NC 4.0).  Це дозволяє читати, завантажувати, копіювати, поширювати, друкувати, шукати, цитувати або посилатися на повний текст матеріалів журналу. При цьому матеріали журналу «Клінічна та профілактична медицина» не можуть використовуватись з комерційною метою.