Про журнал

Місія журналу полягає в формування інформаційного простору, спрямованого на підвищення професійної компетенції фахівців сфери охорони здоров'я, а також у впровадженні інноваційних розробок і прогресивних методів лікування в медичну практику.

Мета журналу полягають в ознайомленні фахівців і всіх зацікавлених читачів з сучасними досягненнями в області медичних наук. Важливе значення приділяється також і процесу підвищення рівня післядипломної освіти та якості надання медичної допомоги населенню.

Редакція запрошує до публікації статей про свої досягнення як фахівців з Росії, так і зарубіжних партнерів. Наш журнал наукових публікацій і наукових статей перед виходом представляє матеріали на рецензування незалежних експертів, що не входять в штат співробітників журналу, які проводять дослідження в подібних областях. Опублікувати наукову статтю в журналі - це ваш шанс внести неоціненний вклад у розвиток науки.

При використанні матеріалів в некомерційних цілях посилання на організацію обов'язкове. Комерційне використання заборонено. Журнал не стягує плату за публікацію матеріалів. Всі статті знаходяться у відкритому доступі і можуть бути прочитані без плати. Журнал не обмежує авторські і видавничі права авторів.